Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Här når du oss
 Kansli / Verksamhetsledare /
Trygghetsrepresentant
 kansli@smgk.se
073-762 29 97
Återkoppling inom 48tim på vardagar under aktiv termin
Telefontid: Tisdagar 8.00-12.00 & 13.00-14.30
övriga dagar i mån av tid.
 Styrelsen
 styrelsen@smgk.se
För frågor som rör det övergripande i föreningen
 Kassör
 kassor@smgk.se
För frågor som gäller fakturor och ekonomi
 Press
 press@smgk.se
För media
 Webmaster
 webmaster@smgk.se
För hemsidesfrågor
 Truppgruppen
truppgruppen@smgk.se 

  Valberedningen    
 valberedningen@smgk.se

Styrelsens medlemmar
fr hö: Annika, Lotta, Frida, Samuel, Lena och Ursula
 Frida Nellbeck Ordförande  0706-433773 frida.nellbeck@live.se
 Lotta Westermark Sekreterare  lotta.e.westermark@hotmail.com
 Ursula Sztraka Kassör  kassor@smgk.se
 Lena Karlsson Ledamot  lena1107@hotmail.com
 Annika Bergman Ledamot annika.bergman@franckskylindustri.se
 Samuel Falk Suppleant  samuelfa@kth.se
Adress och BG
Sigtuna Märsta GK
Box 131
195 23 Märsta

BG 5042-2708
Orgnr: 814800-2622